Restauracja Lublin : Hotel** Złoty Klucz pod Lublinem
Miłe przytulne wnętrze, rodzinna atmosfera. To sprawi, że można poczuć się jak w domu. Zapraszamy wszystkich którzy chcą odpocząć w podróży, zasmakować pysznych potraw, porozmawiać przy kawie.Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, spotkania rodzinne, biznesowe. Mamy w tym duże doświadczenie i wiedzę. Bardzo chętnie tym się dzielimy z naszymi Gośćmi. Pamiętamy o każdym szczególe.

Nasza kuchnia bazuje na najlepszych produktach. Nasze potrawy opieramy głównie na polskiej kuchni. Wspieramy lokalny rynek. Nasza myśl przewodnia to: "DOBRE BO POLSKIE". Nasz szef kuchni dba o to, by były zawsze świeże, smaczne i apetycznie podane.

Zapraszamy każdego, kto pragnie dobrze zjeść i szuka chwili wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku.Nasza Restauracja to Elegancja i Nowoczesność

Co wyróżnia naszą restaurację?

Są to przede wszystkim wyborna kuchnia i świetna lokalizacja. 15 minut od centrum Lublina i już jesteście Państwo w restauracji w Hotelu Złoty Klucz.

Dajemy gwarancję, że każdy nasz Gość dobrze zje i odpocznie.

Hotel Złoty Klucz to nie tylko restauracja, ale również sala weselna, idealna do organizacji bajkowego wesela, ale również pokoje gościnne i tani nocleg.


zloty-klucz-deser

 

zloty-klucz

 

Kontakt

Trojaczkowice 33, koło Lublina

  zlotyklucz@onet.com.pl

  515 701 419 

Lokalizacja